This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

13.06.2013 – ATAK NA FORUM-Z NAPRAWMY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI

ATAK NA FORUM-Z  NAPRAWMY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI 

Dziś rano otrzymałem telefon z firmy home.pl SA, info@homecloud.pl z którą podpisałem umowę na korzystanie z serwera VPS,  że na skutek skargi dwóch osób wypowiadają mi umowę z dniem dzisiejszym i usuwają moje dane z serwera.

Od roku prowadzę portal Forum-Z. Portal ma na celu powołanie inicjatywy społecznej w celu radykalnej naprawy naszego wymiaru sprawiedliwości. W ciągu roku portal miał blisko sto tysięcy wejść, z pięćdziesięciu siedmiu krajów świata, a ponad pięć i pół tysiąca osób wpisało się na listę poparcia. Wśród nich jest ponad trzydziestu profesorów i  pięćdziesięciu prawników, w tym Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku.

Wyjaśniam, że zgodnie z polskim i europejskim prawem wysyłana notka informacyjna nie jest „spamem” i nie może być traktowana jako spam. Zgodnie zawartą w niej z informacją jeśli ktoś nie chce otrzymywać takich maili wystarczy, że napisze słowo NIE i jego adres jest usuwany z listy mailingowej. Ponadto może w prosty sposób zablokować swoją skrzynkę przed dalszym otrzymywaniem takiej korespondencji. Tak więc nie chodzi tu o ochronę prywatności klientów, a o świadomą akcję jakichś osób, którym się ta działalność nie podoba.

 Pracownik firmy „home” po prostu uznaje, że moje maile są niezgodne z ich regulaminem i to wystarcza, by telefonicznie wypowiedzieć umowę najmu i usunąć dane z serwera następnego  dnia.

NAJWYRAŹNIEJ KTOŚ CHCE, BY TEN PORTAL NIE DZIAŁAŁ

 To nie jest pierwsza interwencja w sprawie tego portalu, gdyż dwa inne serwery zostały wcześniej zablokowane. Takie działania należy uznać za ograniczanie wolności słowa i wypowiedzi.

 

 Niniejszym zwracam się do Zarządu Firmy home.pl SA, aby ponownie rozpatrzyła i cofnęła tę decyzję, ponieważ łamie ona prawa obywatelskie.

 Ponadto proszę wszystkich ludzi dobrej woli, którym zależy na naprawie Wymiaru Sprawiedliwości, by wysyłali maile w tej sprawie do Prezydenta, Premiera, Ministra Sprawiedliwości, Marszałka Sejmu oraz Zarządu firmy home.pl SA, by cofnąć te dyskryminujące decyzje.

 Liczę na Wasze poparcie i zdecydowaną reakcję w celu obrony wolności słowa.

Michał Ziębiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentarzy “13.06.2013 – ATAK NA FORUM-Z NAPRAWMY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI”

 1. Popieram prawo jest złe,więcej Policja czy za ”komuny ”czy dziś jest zbrojnym ramieniem POLITYKÓW wykorzystującym z całą stanowczością prawo po swojemu.
  PRAWO POWINNO MIEĆ NA UWADZE DOBRO WSPÓLNE KRAJU.
  Cóż z tego że biednej rodzinie odbierzemy dziecko ,ojca zamkniemy za jazdę lub prowadzenie ROWERU po chodniku itp. KTO NA TYM ZYSKA????????
  rodzina? tak napewno DŁUGI BĄDŹ EKSMISJĘ
  KRAJ? TAK NA PEWNO koszta dziś i w przyszłości
  POLICJA ,PROKURATURA!!! tak -wykaże ze działa mielimy własne papiery i sami napędzamy SOBIE KONIUNKTURĘ

  STATYSTYKA STATYSTYKA

 2. Portal prowadzony przez Pana Michała Ziębińskiego jest społecznie potrzebny i należy w walce z ewentualnym spamem zastosować inne środki, niż zamykanie portalu. Ja osobiście żadnego spamu z tego portalu nie otrzymałem, chocizaż otrzymywanie niechciana wiadomości liczę na kilkanaście dziennie. Jestem pełen uznania dla dziłalności Pana Michała Ziębińskiego.

 3. Panie Michale, proszę wykorzystać potęgę internetu do końca: jest mnóstwo serwisów hostingowych ZAGRANICZNYCH, jeszcze lepiej, żeby był poza UE – i będzie spokój.

  Wysłałem dwa maile do Pana, ale otrzymałem odpowiedź, że taki adres nie istnieje.
  Proszę o podanie poprawnego adresu. mz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *