This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

29.05.2013 – NIEPOKONANI-2012 – RAPTULARZ – TRZEBA PRZECZYTAĆ

NIEPOKONANI-2012 – RAPTULARZ – TRZEBA PRZECZYTAĆ

Ukazał się pierwszy numer miesięcznika raptularz, który w podtytule zawiera jego podstawowy cel i przesłanie – PRZYWRÓCIĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ.

We wstępie i pierwszym artykule Prezes Stowarzyszenia NIEPOKONANI-2012 Jerzy Książek piszę o celach Stowarzyszenia. Głównym celem jest przywrócenie sprawiedliwości w Polsce i temu celowi służą publikacje zawarte w miesięczniku.  Niżej spis artykułów, wywiadów i reportaży.

„A miało być inaczej”, „Przestępca czy świadek” – wywiad, „Co myśli Rzeczpospolita o swoich sądach” – wywiad, „DEMOGRAFIA wyznaczy młodym Polakom limit dobrobytu”,  „EGZEKUCJA BANKRUTA – Rozprawa o Prawie do Bezprawia”,  „EDUKACJA PRAWNA,  PRAWNIK – nie (do końca) prawniczo o świadku koronnym”,  „Świadek Koronny – Świadek idealny”,  „KORONNY”,  „NIEWINNY – reportaż o fałszywie oskarżonym który przesiedział 27 miesięcy”,  „Pobudzić OBYWATELSKĄ INICJATYWĘ” – Marcin Kołodziejczyk o alternatywie i budowie społeczeństwa obywatelskiego,  „SPORT – Brzeg już mnie nie zaskoczy” – o rejsie dookoła świata,  „KULTURA – Aktorstwo trzyma mnie w ryzach”- wywiad, „ZOBACZCIE – potem porozmawiajcie” – o filmie Pokłosie,  „Pomówienie – czyli, inaczej mówiąc oszczerstwo, kłamstwo, fałszywego donosu”,  „Oscar Pictorius – RZETELNE DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI”,  „W Polsce 30% SKAZANYCH JEST NIEWINNYCH!!!” – FELIETON.

Ten miesięcznik, to wydawnictwo potrzebne i ciekawe, które czyta się czasami jak powieść kryminalną. Pierwszy numer poświęcony jest w dużej części instytucji świadka koronnego – która poprzez swe błędy i wynaturzenia prowadzi często do oskarżenia niewinnych osób.

Lektura raptularza pozwala nam bliżej poznać realny świat funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a ponadto, co jeszcze ważniejsze skłania do budowy społeczeństwa obywatelskiego, by PRZYWRÓCIĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ w naszym kraju

Zamiast streszczać zawartości polecam lekturę. NAPRAWDĘ WARTO.

Należy pogratulować inicjatywy i życzyć powodzenia.

Michał Ziębiński

Prenumerata: Łukasz Gil reklama@niepokonani2012.pl  tel: 502 778 285

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *