Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

29.05.2013 – NIEPOKONANI-2012 – RAPTULARZ – TRZEBA PRZECZYTAĆ

NIEPOKONANI-2012 – RAPTULARZ – TRZEBA PRZECZYTAĆ

Ukazał się pierwszy numer miesięcznika raptularz, który w podtytule zawiera jego podstawowy cel i przesłanie – PRZYWRÓCIĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ.

We wstępie i pierwszym artykule Prezes Stowarzyszenia NIEPOKONANI-2012 Jerzy Książek piszę o celach Stowarzyszenia. Głównym celem jest przywrócenie sprawiedliwości w Polsce i temu celowi służą publikacje zawarte w miesięczniku.  Niżej spis artykułów, wywiadów i reportaży.

„A miało być inaczej”, „Przestępca czy świadek” – wywiad, „Co myśli Rzeczpospolita o swoich sądach” – wywiad, „DEMOGRAFIA wyznaczy młodym Polakom limit dobrobytu”,  „EGZEKUCJA BANKRUTA – Rozprawa o Prawie do Bezprawia”,  „EDUKACJA PRAWNA,  PRAWNIK – nie (do końca) prawniczo o świadku koronnym”,  „Świadek Koronny – Świadek idealny”,  „KORONNY”,  „NIEWINNY – reportaż o fałszywie oskarżonym który przesiedział 27 miesięcy”,  „Pobudzić OBYWATELSKĄ INICJATYWĘ” – Marcin Kołodziejczyk o alternatywie i budowie społeczeństwa obywatelskiego,  „SPORT – Brzeg już mnie nie zaskoczy” – o rejsie dookoła świata,  „KULTURA – Aktorstwo trzyma mnie w ryzach”- wywiad, „ZOBACZCIE – potem porozmawiajcie” – o filmie Pokłosie,  „Pomówienie – czyli, inaczej mówiąc oszczerstwo, kłamstwo, fałszywego donosu”,  „Oscar Pictorius – RZETELNE DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI”,  „W Polsce 30% SKAZANYCH JEST NIEWINNYCH!!!” – FELIETON.

Ten miesięcznik, to wydawnictwo potrzebne i ciekawe, które czyta się czasami jak powieść kryminalną. Pierwszy numer poświęcony jest w dużej części instytucji świadka koronnego – która poprzez swe błędy i wynaturzenia prowadzi często do oskarżenia niewinnych osób.

Lektura raptularza pozwala nam bliżej poznać realny świat funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a ponadto, co jeszcze ważniejsze skłania do budowy społeczeństwa obywatelskiego, by PRZYWRÓCIĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ w naszym kraju

Zamiast streszczać zawartości polecam lekturę. NAPRAWDĘ WARTO.

Należy pogratulować inicjatywy i życzyć powodzenia.

Michał Ziębiński

Prenumerata: Łukasz Gil reklama@niepokonani2012.pl  tel: 502 778 285

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *