Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

26.01.2013 – DZIWNY TEN KRAJ

Wczoraj (28.01.2013) po godzinie 15 PONOWNIE ZABLOKOWANO MI DOSTĘP DO WSZYSTKICH SERWERÓW – Forum-Z, tokfm, fb, oraz czterech kont pocztowych. NIE WIEM KOMU TAK BARDZO PRZESZKADZA IDEA NAPRAWY WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI BY PODEJMOWAĆ TAKIE DZIAŁANIA. Dziś po godzinie pierwszej w nocy łączność została przywrócona. CO BĘDZIE DALEJ ZOBACZYMY.

———————————————————-

Wczoraj rano wpisałem ten komunikat na pierwszej stronie. Jutro go zlikwiduję, bo stał się już nieaktualny. Jednak dla pamięci postanowiłem go tu umieścić.

DZIŚ RANO (25.01.2013) WSZYSTKIE MOJE SERWERY ORAZ DOSTĘP DO KONT POCZTY ZOSTAŁY ZABLOKOWANE – ŁĄCZNIE Z WYSZUKIWARKĄ GOOGLA.  PO PROSTU ZERO KOMUNIKACJI. PO JAKIMŚ CZASIE ZOSTAŁY ODBLOKOWANE CZĘŚCIOWO – NIE OTRZYMUJĘ POCZTY, NAWET TEJ KTÓRĄ WYSYŁAM SAM DO SIEBIE. PROSZĘ WIĘC O WYROZUMIAŁOŚĆ – GDYŻ NIE MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ NA PAŃSTWA MAILE. TA SYTUACJA NIE JEST PRZYPADKOWA. OSTATNIĄ POCZTĘ DO PAŃSTWA WYSYŁAŁEM Z TRZECIEGO SERWERA, PO ZABLOKOWANIU POPRZEDNICH. NIE WIEM KOMU PRZESZKADZA TO, ŻE CHCĘ NAPRAWY WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI, ALE KOMUŚ TO PRZESZKADZA. BYŁO BY DOBRZE BY TĄ SYTUACJĄ ZAINTERESOWALI SIĘ DZIENNIKARZE  WSZYSTKICH MEDIÓW.  mz.

Informuję, że o godz. 18:27 – po ośmiu godzinach blokady – cztery konta poczty zostały odblokowane. Nie wiem, czy jest to efekt tego komunikatu, podanego również na tokfm i fb ale najważniejsze jest to, że komunikacja została przywrócona. W tym czasie napisano do FZ ponad sto maili. mz.

 

2 komentarzy “26.01.2013 – DZIWNY TEN KRAJ”

  1. To są standardowe narzędzia nacisku, przymusu i zastraszania w kraju bezprawia.

    1989 rok nie nie zmienił. Czerwona burżuazja rządzi tym krajem nadal i ustanawia przepisy prawne będące wygodnym dupochronem dla niej samej. Jeśli natomiast to zawiedzie w grę wchodzą układy i sterowanie służbami, które od 1945 roku chodzą na jej pasku.

    Gratuluję inicjatywy. Na razie widzę ok. miliona odwiedzin, jeśli liczba zainteresowanych wzrośnie 5-10-krotnie, co jak sądzę jest możliwe wiele może się zmienić.

  2. Miałam to samo. Niszczenie łączności, niszczenie komputera, likwidowanie danych na moim komputerze. Zrezygnowałam z łącza stałego NEOSTRADA, zlikwidowałam wszystkie linie telefoniczne jakie miałam . Obecnie przez WIFI, nie tylko nic nie trzymam na moim komputerze, jak również nie pobieram poczty na komputer. Problem jest więc ogólny, z powodu korupcji, oszustwa, złodziejstwa, kumplowstwa i bezkarności nazwę ogólnie w „urzędach w Polsce”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *