Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

30.11.2012 – PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i wpisanie się na listę poparcia inicjatywy NAPRAWMY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI. Stanowimy już liczną grupę. Odwiedzają nas ludzie z Polski i z całego świata: Anglii, Australii, Austrii, Belgii, Cypru, Czech, Danii, Europy, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanady, Litwy, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji,  Ukrainy, USA i Włoch. To znaczy, że ludzie, którzy wyjechali interesują się Polską. Zainteresowanie naszą akcją wskazuje, że oni również pragną, by Polska stała się Państwem Praworządnym.

Wpisują się na naszą listę zarówno profesorowie i doktorzy nauk, inżynierowie, lekarze, ekonomiści, nauczyciele,  jak i robotnicy, spawacze, rolnicy, bezrobotni, studenci, emeryci, a nawet jeden stolarz (piękny zawód). To znaczy, że sprawa praworządności interesuje całe społeczeństwo, a nie tylko wybraną grupę.

Kolejne dni przynoszą nowe rekordy odwiedzin i wpisów na listę. Zachęcam wszystkich by zadali sobie trochę trudu i zagłosowali w sondach. To ważna informacja.

Trzeba dodać, że do tak dynamicznego  wzrostu odwiedzin najbardziej  przyczynił się jeden z popierających, który umieszcza komentarze do artykułów i blogów na poczytnych portalach! Bardzo mu dziękuję, choć nie podaję nazwiska, gdyż nie wiem, czy tego by sobie życzył. Przesłał mi jeden z takich komentarzy zakończony zdaniem, „Wpisujcie się na listę poniżej i namawiajcie do tego znajomych:  http://forum-z.cba.pl/”.

Jeśli każda z kilkuset osób które poparły naszą akcję, dokona kilku wpisów promujących Forum-Z na kilku portalach i będzie je powtarzać co kilka dni, efekt może przejść najśmielsze oczekiwania. Proste i bardzo efektywne.

Ponadto zachęcam wszystkich do czytania materiałów zawartych w Forum-Z, nie omijając tabel ani statystyk. Są bardzo wymowne, a przede wszystkim obiektywne i dużo mówią o funkcjonowaniu naszego wymiaru sprawiedliwości.

I jeszcze jedno: trzeba o NAPRAWIE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI zacząć rozmawiać. Nie ma co narzekać. To nic nie da. Należy szukać rozwiązań i działać w kierunku ich realizacji. Wszyscy zdajemy sobie sprawę ze zniechęcenia i marazmu panującego w społeczeństwie. Trzeba to pokonać najpierw w sobie, potem w najbliższym otoczeniu, a następnie w całym społeczeństwie. Jeśli od ponad dwudziestu lat nasze kolejne rządy nie wyraziły woli politycznej, by NAPRAWIĆ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI to teraz SPOŁECZEŃSTWO powinno wyrazić swoją wolę i powiedzieć kolejnym rządom, czego od nich oczekuje w tej materii.

A wszyscy oczekujemy tego, by Polska stała się krajem PRAWORZĄDNYM.

„Jeżeli myślisz, że niczego nie możesz zmienić, to ZMIEŃ MYŚLENIE”

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam

Prześlij link znajomym

Michał Ziębiński                                   

 

9 komentarzy “30.11.2012 – PODZIĘKOWANIE”

 1. Myślę że trudno jest znaleźć osobę , ktora nie zetkneła się z korupcją w wymiarze sprawiedliwości , lub o niej nie słyszała.To przecież swoista spółdzielnia, do której wstep mają osoby z poparciem i koneksjami rodzinnymi.Niestety ,podobne mechanizmy funkcjonują w innych sektorach .Przeciez urzędy są pełne takich samych nazwisk, gdzie funkcje przechodza z rodziców na dzieci.Wydziały budownictwa nadzór budowlany i wiele innych , gdzie zabrania sie prowadzenia dzialalności zwiazanej z pełnieniem funkcji, to czysta fikcja i nikt się z tym nawet nie kryje.Tu prawo łamane jest nagminnie i wymiar sprawiedliwości sie tym nie interesuje.Takie bierne stanowisko ,rzutuje na to co dzieje się w naszym kraju.To swoisty układ , gdzie panuje zmowa milczenia. ,,Ty wiesz coś o mnie , ja o tobie.Jak ty mnie ugryziesz , to i ja ciebie”. Sądy skazują tylko obywateli bedących poza układem , na siłę broniąc ,,swoich”.To państwo jest choreee ,bo zostało zawłaszczone przez waską grupę wzajemnej adoracji.Społeczeństwo ma się sądów bać , a elity urzędników- nie muszą.Popieram w całej rozciągłości .Ten ,,łancuch” trzeba jak najszybciej przerwać.

 2. Niczego więcej nie pragnę jak naprawy tego systemu. To banda skorumpowanych kolesiów,
  niszczy nasze dziedzictwa i nas.Naród musi wziąć sprawy w swoje ręce ba na nszych rządzących nie możemy polegać.Oni są siebie warci.Tam ręka rękę myje a ludzie cierpią.Cieszę się, że nie jestem z tym sama. Weźmy się za nich wspólnie. Popieram akcję.

  Poszkodowana

 3. Cieszę się, że moje poglądy podziela tyle osób. Nasz wymiar sprawiedliwości to jakaś parodia, szkoda że przez to tylu ludzi cierpi a pewnie i wiele osób jest niesłusznie skazanych (albo niesłusznie nieskazanych).
  Właściwie dojrzewamy do tego by sprawiedliwość każdy musiał brać w swoje ręce, ale do tego niepotrzebnych byłoby tysiące pracowników i miliardy złotych wydatkowanych z naszych podatków. W dodatku chory wymiar sprawiedliwości, to atmosfera sprzyjająca korupcji, nepotyzmowi itd.
  BRAWO! Cieszę się, że za to się weźmiemy!

 4. Dostałem dzisiaj na pocztę link do bardzo ciekawej i odważnej inicjatywy – serdeczne dzięki! Uważam, że wszyscy mogą a może nawet powinni się do niej przyłączyć – każdy według swoich możliwości. Ale też i każdy według poczucia odpowiedzialności za POLSKĘ – WIELKI PROJEKT. Wydaje mi się, że jeżeli ma się otwarte oczy i trochę umiłowania prawdy, to widać oznaki trądu, który niszczy nasz Naród. Być może, że ciężko chora jest niewielka część społeczeństwa – może 10%? Zdarza się jednak, że człowiek umiera na zawał serca, które stanowi parę procent całego organizmu lub też zostaje nieraz kaleką nie do życia.
  Wymiar Sprawiedliwości i jego chorobę można niejako porównać do wrzodu na ciele i to w bardzo widocznym miejscu. Jest on chory, ponieważ w Narodzie dzieje się coś niedobrego. Przede wszystkim AKCEPTUJEMY TAKĄ SYTUACJĘ! Oczywiście, nie wszyscy. Skalę problemu statystycznie ujmuje frekwencja wyborcza – większość Polaków biernie akceptuje to, co się w NASZEJ POLSCE dzieje.
  Jesteśmy potomkami Polaków, którzy w czasie zaborów, okupacji i mrocznych czasach „utrwalania władzy ludowej” oddawali swoje życie i tracili cały majątek. Żyjemy w narodzie, który generalnie nie ma krwi na swoich rękach, w dziejach którego widać wyraźne wielokrotne działanie Opatrzności Bożej. Zwykła ludzka uczciwość wymaga odpowiedzi na wyzwanie tak wspaniałego dziedzictwa – pracy organicznej – naprawy całego Narodu – zaczynając od siebie.

  Pozdrawiam serdecznie, Szczęść Wam Boże – Antoni

 5. Oczywiscie popieram te akcje, jakkolwiek zyjac juz troche na tym swiecie i bedac „dobrze poinformowanym optymista”, mam niejakie watpliwosci co do jej skutecznosci. To tak jak w starym PRL-owskim dowcipie: czytelnik do gazety „Nie podoba mi sie ustroj, co mam zrobic?” Odpowiedz Redakcji „Podac dokladny adres i cierpliwie czekac”. Nie mniej jednak zycze nam powodzenia w staraniach o naprawe Rzeczypospolitej. Tyle, ze w tym przypadku pomoc moze juz tylko zblakana kula.

 6. Obawiam się że 95% społeczeństwa boi się sądów na równi z mafią. Sądy prokuratorzy to jeden zespół
  Adwokaci dzielą się na ligi. Pierwsza liga adwokatów to doświadczeni po 50 znających doskonale sędziów Sędziowie po 50 odwrotnie Panowie spotykają się przy różnych okazjach. Osobiście panicznie boję się tzw gniewu polskiego prawa ….! (……) Jestem po 60 ..dużo widziałem…dużo słyszałem…Pewny jestem NIKT TEGO NIE RUSZY…Każdy ma do załatwienia coś…!!

 7. To optymistyczne, że można tutaj spotkać tylu ludzi gotowych do zaangażowania się w sprawy ważne i najważniejsze.Utrzymajmy tę energie, będzie nam wszystkim potrzebna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *