Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

31.05.2012 – KONGRES „NIEPOKONANYCH” – AROGANCJA WŁADZY

Wróciłem właśnie z Kongresu NIEPOKONANYCH. Przejmujące wrażenie. Sala kongresowa PKiN w Warszawie, zapełniona ludźmi, którymi targały emocje doznanych krzyw. Krzywd zadanych im przez własne demokratyczne Państwo. Słuchając wypowiedzi, widziało się przepaść między tym, czym Państwo aktualnie jest, a tym czym powinno być. Wielkie uznanie organizatorom, za przygotowanie tak zróżnicowanego programu w tak krótkim czasie. Po części oficjalnej, dyskusje panelowe w czasie których emocje poszybowały w górę, ale to zupełnie zrozumiałe. Przyszli tam ludzie wielokrotnie krzywdzeni przez Państwo i jego funkcjonariuszy, zupełnie bezkarnych i nieliczących się z prawem. Wielką pustką ziały fotele (oznaczone dużymi napisami) przeznaczone dla Prezydenta, Premiera, Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego, Marszałków Sejmu i Senatu, Rzecznika Praw Obywatelskich, którzy ani nie pofatygowali się sami, ani nie przysłali swoich przedstawicieli. Niespotykana arogancja władzy! Po kongresie wiele osób pytało, co dalej, jaki jest program, jak zamierzacie się zorganizować itd. Organizatorzy odpowiadali, że nie mieli po prostu jeszcze czasu by przygotować materiały programowe, co zrozumiałe. Ruch się dopiero organizuje. W sumie był to pokaz obywatelskiego buntu przeciw żle działającemu Państwu. Brawo organizatorom. Teraz trzeba pomyśleć o przygotowaniu materiałów programowych. To był dobry, choć pełen emocji i  refleksji dzień. Ciekawe co i jak napisze jutro prasa.

Michał Ziębiński

Czy podoba ci się ten wpis?

Zobacz wynik

Loading ... Loading ...

2 komentarzy “31.05.2012 – KONGRES „NIEPOKONANYCH” – AROGANCJA WŁADZY”

  1. „Panu Kołodziejczykowi przekazałem na kongresie część dokumentacji mojej sprawy i mam nadzieję, ze ruch pomoże mi w tej walce aby nieuczciwi ludzie dokonujący przestępstw nie chowali się za immunitetami poselskimi, sędziowskimi, prokuratorskimi”.

    Panie Łukaszu Szanowny. Immunitet, to „prawa”, które ustalili sami przestępcy dla siebie i wmówili Panu i Panu podobnym, że przestepcy są nietykalni. To nie jest prawda. Trzeba zmienić mentalność ludzi i jeśli nie powstanie organizacja, która będzie wymierzała słuszne kary dla przestępców sądowych, to trzeba będzie „sprawy wziąć we własne ręce”. I to sprawa „na wczoraj”…

  2. Byłem na kongresie i jestem bardzo wdzięczny organizatorom, ze podjęli się zadania aby zorganizować rozproszonych i samotnie walczących ludzi z przemocą prawną ludzi działających rzekomo w imieniu państwa, państwa ponoć prawa. Chętnie włącze się w prace ruchu aby przeciwstawiać się arogancji władzy o czym najlepiej świadczyły puste fotele. Również należę do ludzi pokrzywdzonych przez nieuczciwych prawników i bankowca. Od 12 lat walczę ale w pojedynkę nie odnosiłem sukcesów, mam nadzieję, ze teraz gdy jesteśmy zorganizowani będziemy skutecznie przeciwstawiać się arogancji władzy. Panu Kołodziejczykowi przekazałem na kongresie część dokumentacji mojej sprawy i mam nadzieję, ze ruch pomoże mi w tej walce aby nieuczciwi ludzie dokonujący przestępstw nie chowali się za immunitetami poselskimi, sędziowskimi, prokuratorskimi. Pozdrawiam wszystkich uczestników kongresu i życzę wytrwałości. Łukasz Gojke.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *